• In deze masterclass starten we met het ontleden van het creatieve brein en de denkpatronen van mensen. Op een interactieve en speelse wijze worden er creativiteitstechnieken geleerd en ervaren. Juist ervaren, meedoen en uiteindelijk ook zelf faciliteren zorgt ervoor dat het geleerde tijdens deze masterclass blijft “plakken”.
• De masterclass bestrijkt één volle dag van 8 uur die, dat beloven we, voorbij zal zijn voordat je er bewust van bent. Gelukkig krijg je alle materialen mee en kun je er vervolgens zelf mee verder.
Wat ga je doen in 1 dag?
In een co-creatie masterclass leren wij je alles over de do’s, dont’s en creatieve technieken in een goede brainstorm. Maar je gaat het vooral ervaren met de case die wij ter beschikking stellen. Iedereen heeft een creatieve kant, jij ook!
Wat levert het op?
• Je leert over jouw creatieve breinen en de denkpatronen van anderen
• Je ervaart de waarde van spelregels
• Je proeft aan diverse creativiteitstechnieken om tot vernieuwende ideeën en/of oplossingen te komen
• Je leert selectietechnieken om de beste ideeën eruit te pikken
• Je kunt een idee omvormen tot een concept
• Je hebt vooral een ontzettend leuke en inspirerende dag en krijgt handvatten die toepasbaar zijn in allerlei situaties waardoor jij het verschil maakt